סרטון תדמית

חולמים על פתיחת עסק? לא מצליחים להוציא לעצמכם משכורת מהעסק?
אריה אקרמן יועץ עסקי מנוסה בעל נסיון רב הן כבעל עסק יצרני בעצמו והן כיועץ עסקי ילמד אתכם כיצד מנהלים עסק בדרך הנכונה. כבעלי עסק קטן אתם צריכים להבין גם בניהול פיננסי, גם בשיווק, גם בניהול עובדים, משא ומתן מול ספקים,יכולת מכירה, חידוד המסר ללקוח. הלקוחות של אריה אקרמן עוברים תהליך שבו מלבד ההבנה הכלכלית או שיווקית של העסק אליו הם נכנסים, הם למדים מה זה אומר להיות “בעל עסק” מה זה אומר להיות “עצמאי”.

אריה אקרמן מפתח בלקוחותי את היכולות המנטליים הדרושים כדי לשרוד בעולם העסקים הלא סלחני ולא מתפשר שגובה כל שנה כ 40 אלף!!!! עסקים שנסגרים. על מנת לשרוד, דרושה ראייה רחבה יותר, דרושה רגישות ואמפאטיה לסביבה העסקית שלנו, צריך ללמוד להיות “ראש גדול” לא לספק תירוצים אלא תשובות. בעלי עסקים רבים הם אמנים בתחומם, זה נגר טוב, זה מסגר טוב, זו מורה לפילאטיס, אבל איפה מלמדים אותנו לנהל עסק? איפה מלמדים אותנו איך מתמודדים עם “שוטף + 90”?

איך מתמודדים עם תחרות? איך מתמודדים עם כל הבירוקרטיה הזו של המדינה, בנקים וחברות הביטוח? איך יודעים איפה לפרסם ומה ההבדל בין פייסבוק לגוגל? ומה אנחנו בכלל אמורים לשדר ללקוחות. אריה אקרמן עושה לבעלי עסקים סדר בראש, אבל גם בנפש, האתגרים בפניהם ניצבים העלי עסקים אינם מובנים כלל למי שטרם התנסה בחוויה הזו, לבעל עסק אין את הרגע הזה שהוא “יוצא מהעבודה”, הולך הביתה. העסק מלווה אותנו 24/7. ההפרדה בין החיים האישיים ובין העסק קשה עד בלתי אפשרית אבל לא רק שהיא אפשרית.

היא מחיויבת המציאות. בעל עסק שלא יגע להפעיל מערכת איזונים, לא ישרוד לאורך זמן. אריה אקרמן עוזר לעסקים שהוא מלווה לנהל את עסקיהם מתוך שמחה ובברכה, לתת לשכל להבין מהי רווחיות, לשים גבולות ברורים אך גם לתת מקום ללב, לרגש. הלקוחות של אירה אקרמן עוברים תהליך שבסופו הם הופכים להיות לא רק אמנים בתחומם אלא בעלי עסקים שמצליחים להתפרנס לאורך זמן מעמל כפיהם. למשוך משכורת בסוף החודש מהחשבון של העסק לחשבון הפרטי