לקוחות ממליצים

touch

דניאל בורדסוב, טאצ’ אדריכלות קדמת גליל

הגעתי לאריה בשלב שרצית לגדול עם העסק, אריה לימד אותי איך לנהל עובדים בעסק קטן, עשינו מודל כלכלי שאבין כמה לקוחות אני צריך באופן שטוף במשרד כדי להוציא לעובדים שלי וגם לי משכורות. מלבד זו, עבדנו על שיווק, מה הלקוח צריך לראות ולחוש כשהוא פוגש אותי. בזכות ההדרכה והסימולציות שכברתי עם אריה אריה, העלית את אחוזי הסגירה מול לקוחות שהגיעו “להתעניין”
הניסיון הרב של אריה כבעל עסק, הופך אותו ליועץ בעל ידע מקיף לעסקים קטנים, הוא מבין בפיננסים, בשיווק, במכירה, בפרסום, בניהול עובדים, הוא עזר לי להיות בפוקוס.


במרחב השקט

פיטר מונד, מטפל ומנחה סדנאות צפת

לאחר שהגעתי לאריה, הבנתי איזה עסק אני בכלל רוצה. למדתי להבחין בין מזמיני הסדנא (מנהלי  חינוך, רכזים ) ולקוחות הסדנא (צוותי חינוך, תלמידים) . לאחר שביררנו “למי אני מוכר” פיתחנו את המסר הנכון לו. הבתי מה מנהל את רוכשי הסדנא, שהם לא אותם שמגיעם אליה לבסוף. חידדנו את המסר הנכון לכל סוג לקוח ואת המסר שמור לייצר אתר האינטרנט וסרטון התדמית. אני מודה לאריה מאוד, אני מרגיש שלפני שהגעתי אליו, פשוט טיפסתי במלוא המרץ על סולם שלא היה מונח על הקיר הנכון.


דעג

מתן שיטרית “עיצובים” קרית שמונה

הגענו לאריה כי העסק רצה לגדול מצד אחד, אך משהו “תקע” אותו. אריה השב את תשומת ליבנו כבר בפגישה הראשונה לעובדת שלא עשתה את עבודתה כראוי והטעויות שלה לקחו מהעסק המון אנרגיה, את כל אנרגיית הצמיחה. ביררנו ביחד עם אירה איזה עובדת אנחנו צריכים, מה הדרישות, מה תחומי האחריות ופירסמנו מודעת דרושים ממוקדת. החלפנו את העובדת וכל העסק תופעל אחרת, בחרנו עובדת עם הכישורים והיכולות המתאימות לנו, הבנו שכח אדם הוא גורם היצור החשוב ביותר ואם הוא לא טוב, אין סיכוי שיצא מוצר טוב.  מלבד זאת, אריה עזר לנו בהתנהלות בטוחה מול לקוחות, לנהל את העסק בחשיפת מזומנים מינימלית,  כיום, זכינו במכרזים נוספים, אריה ממש עזר לנו לתקן את הפנצ’ר שממנו יצא תמיד אוויר.


שימי קקון, שוטף פלוס – שטיפת רכב טבריה

הגעתי לאריה עקב בעיית תזרים, חיפשתי יועץ שיכין לי תכנית עסקעת להלוואה בערבות מדינה. אריה עמד מולי על רגליו האחריות, שלפני שניקח הלוואה, נראה איך מחזירים אותה, הוא דאג לאינטרסים ארוכי הטווח שלי, בעוד אני, קלצרי הטוח. למזלי, אריה היה חזק ממני, ודאג לטפל בבעיה שגרמה לי לצרוך הלוואות, רוחחיות העסק. לאחר עבודה קשה, וסבלנות משתלמת, הצלחנו להעביר את העסק למצב רווחי, מצב שבו אני גם עומד בהחזרי הלוואות וגם מביא פרנסה הביתה. זה לא קסם, זו עבודה קשה שיכלה להצליח רק בזכות העובדה שאריה ידע בבודאות מה עלי לעשות, ואיך לגרום לבעל עסק עקשן לעשות שינויים שאינם נוחים לו.  לאחר המסע, במקום לקחת הלוואה נוספת, הלכנו יחד לבנק ובנינו מבנה אשראי חדש ומתאים לעסק שלי. אין ספק שאריה הגיע אלי בשביל לעזור, העובדה שהוא לא ניסה לרצות אותי בתור לקוח אלא לעשות את הדבר הנכון, הביאה אותי בסופו של דבר למקום נכון, דרוש לכך הרבה נסיון עסקי, הבנה בנפש האדם ואומץ


אורלי ורועי יגר ר.א.י לעסקים  מנחמיה

פגשנו את אריה לפני שהקמנו עסק, רצינו לפתוח עסק שנותן שירותי הנה”ח ושרותי משרד. אף אחד לא הבין אותנו, לא בעלי עסקים שניסינו לגייס ולא יועצים, אף אחד לא הבין מה אנחנו מספקים.

ואז בא אריה. אריה סידר את הרעיון שלנו בתוך תבנית מוגדרת ומובנת, תבנית מדידה, תבנית שבה הלקוח מבין מה הוא מקבל, ויותר חשוב מכך הוא מבין על מה הוא משלם. לאחר השלב הראשוני והמהותי שבו יצרנו מוצר ומחיר, התחלנו לעסוק בשיווק. שנינו לא באים מנתחום. אריה הסביר לנו מי הם הלקוחות שלנו, ויותר חשוב , איפה הם “מסתובבים” איפה לדוג אותם. בשלב השלשי, אירה התקין לנו את החכה הנכונה לנו, את שיחת המכירה הנכונה שתגרום ללקוח מתעניין, להיות לקוח משלם. אריה גרם לנו להבין, עד כמה השרות שלנו טוב ונחוץ לבעלי עסקים מסוימים, עכשיו כשאנחנו מבינים מה מרוויח לקוח שלנו, אנו יודעים מה להציג בפניו.


logo2

אפרת כהן, My Tour טבריה

היתה צריכה להגיע אלי יועצת כדי לעזור לי לקחת הלוואה, היא לא הגיע לפגישה, שלחו לי את אריה משמיים במקומה. פתחתי סוכנות נסיעות ורציתי לקחת הלוואה כדי שיהיה לי איך לשלם משכורת לעובדת שאני צריכה לקלוט להרחבת העסק. אריה עשה מהר שיוני בעלילה. התחברתי לחברת נסיעות גדולה וחלק מההתחברות היתה שהחברה תשלם את המשכורת של העובדת החדשה. אירה בנה לי טבלה מדרגית להציג לחברת הנסיעות שבה חישבנו את נקודת האיזון שעד אליה, כל רווחי העובדת יכסו את השכר שלה מול חברת הנסיעות ומעל נקודה זו, אקבל אני את אחוזי הרווח שלי. אריה היה לצידי בכל תהליך המשא ומתן ,גם מחוץ לשעות הפגישה. הרגשתי שיש לי אח גדול שהולך לידי ושמור עלי מול חברת הנסיעות הגדולה. בסוף לא רק של לקחתי הלוואה, מצאתי תוכנית עסקית שתתאים לי כמו כפפה ליד. הנסיון של אריה בעולם העסקים, והעובדה שהוא יועץ סטנדרטי, עזרה לי לחתום על עסקה טובה עבורי.


דבורה לקסניה – להבות הבשן

עברתי קורס יזמות לגיל השלשי וחשבתי להפוך את האומנת שלי כתופרת תיקים לעסק. היועץ הקודם שלי רצה שנפתח חנות באטסי ונמכור תיקים בכל העולם. אריה לעומותו, ברגישותו הרבה נתן מקום לעובדה שאני גמלאית, ויש לי נכדים שאני רוצה להנות מהם. התחלנו דווקא מבדיקת היכולות היצרניות שלי ולא מיכולת המכירה שלי.  לבסוף הנינו יוזמה שמתאימה לי באופן אישי, שיפרנו את תהליכי היצור עי שבלונות והתמסחרות מועטת ונחוצה. יצרנו סדר יום לעבודת היצור בצורת סרט נע ולא תפירת תיק בודד כל פעם. אני ממשיכה מצד אחד להנות מהתפירה ומד שני למכור יותר תיקים אך באופן נעים, דרך חברות ושכנות. תודה לאריה


טל פלקסבוינדט

לאחר שנים רבות כשכיר בתפקידי מפתח בחברת תקשורת גדולה, החלטתי להיות עצמאי ולהקים עסק שנותן שירותי פרסום בפיסבוק לבעלי עסקיםלא היה לי נסיון כעצאי ולא נסיון רב כמקדם בפייסבוק.  אריה מיד גרם לי להבין שחלומות לחוד ומציאות לחוד וזה יקח זמן עד שאצליח לבנות חוג לקוחות רחב מספיק דיו על מנת להצליח להתפרנס מכך. הבנתי שלוקח זמן ליצור מוניטין ופרנבה בעסק קטן. אריה המליץ לי לקחת משרה או חצי משרה בעבודה שגם תקדם אותי מבחינה מקצועית וגם תפרנס אותי מבחינה ממונית, , סהכ אני נשוי ואב ל 2 ילדים קטנים. שמעתי לעצתו של אריה וניגשתי למכרז לתפקיד מקדם פייסבוק בגוף גדול ומשמעותי. אני יכול לבנות את העסק שלי בקצב נכון ובלי לחץ, לצבור לקוחות ממקום נכון ולא לחוץ. אריה גרם לי להבין איך חושבים בעלי עסקעם שאני צריך לצרפם כלקוחותי, מה חשוב להם (לא בהכרח המחיר) איך לדבר איתם, איך אני ממנף את השוני, דווקא לדרך שבה אני משלים אותם. הידע של אירה בעסקים קטנים מקיף הכל, אריה הוא אינציקלופדיה של עסקים קטנים. תודה


myname

משה פיצה פלוס 200 טבריה

מה שאני קיבלתי מאריה, שווה עשרות אלפי שקלים. הידע של אריה בניהול עסק קטן ובפיצריה בפרט, הוא אינסופי. היפה הוא שאריה נותן אותו באהבה, עם לב פתוח ורצון עז, שהאדם מולו יצליח בעסק שלו., היעוץ של אריה חסך לי אלפי שקלים בעלוית התפעול, והעלה את המכירות באלפי שקלים בחודש. איר יודע טריקים של עסקים, שאדם רגיל אפילו לא יודע שיש!!!!

מלבד הלווי העסקי , קיבלתי גם ליווי אישי, אריה עזר לי לחיות אורך חיים יותר נכון, להבין מה חשוב בחיים. אריה לא אוהב את המילה מנטור, אבל הוא בהחלט דוגמא ומודל עבורי, איך בעל עסק אמור לחשוב, להתנהג, לדבר, להיראות. אריה שינה לי לא רק את העסק, אלא את החיים.